Covid 19: świat w zagrożeniu

Film dokumentalny zrealizowany w wyjątkowej sytuacji światowego lock-downu spowodowanego pandemią koronawirusa. Reporterzy Superwizjera wykorzystując swoje międzynarodowe kontakty dziennikarskie postanowili pok... czytaj więcej »

Film nie jest już dostępny.
Zapraszamy na inne seanse.
Reżyseria:

Jarosław Jabrzyk, Łukasz Ruciński

Kraj:

Polska (2020)

Czas trwania:

72 min

Język:

polski

Opis filmu "Covid 19: świat w zagrożeniu":

Film dokumentalny zrealizowany w wyjątkowej sytuacji światowego lock-downu spowodowanego pandemią koronawirusa. Reporterzy Superwizjera wykorzystując swoje międzynarodowe kontakty dziennikarskie postanowili pokazać ludzi, których życie w szczególny sposób zostało zmienione przez rozprzestrzeniające się zakażenie. Historie, które zobaczymy w filmie pochodzą z Chin, Włoch, Wielkiej Brytanii, USA, Ekwadoru i Indii. Autorzy dokumentu dotarli do wielu unikatowych materiałów i zdjęć, część z nich jest drastyczna i pokazuje nieznany do tej pory wymiar pandemii.

Montaż: Tadeusz Talar

Jarosław Jabrzyk - reporter, dziennikarz śledczy, redaktor naczelny programu “Superwizjer”, od 1999 roku związany z telewizją TVN. Laureat nagrody Grand Press, SDP, Fundacji im. Batorego i innych.

Łukasz Ruciński - zdeterminowany dziennikarz śledczy, reporter i reżyser, specjalizujący się w tematach społecznych i śledczych. Absolwent dziennikarstwa i politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Finalista konkursu Papaya Young Directors. Ma doświadczenie zawodowe przede wszystkim w telewizji (obecnie Superwizjer TVN), ale jego zainteresowania koncentrują się też na filmach dokumentalnych i fabularnych. Obecnie jest studentem reżyserii filmowej w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Polecane