Mapa Ciała

Grupa pięciu wychowanek Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. J. Korczaka w Szczecinie przez trzy tygodnie rejestruje swoją codzienność otrzymanymi w ramach warsztatów filmowych kompaktowymi aparatami. Nastol... czytaj więcej »

Film nie jest już dostępny.
Zapraszamy na inne seanse.
Reżyseria:

Krystyna Dobrzańska

Kraj:

Polska (2021)

Czas trwania:

35 min

Język:

polski

Opis filmu "Mapa Ciała":

Grupa pięciu wychowanek Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. J. Korczaka w Szczecinie przez trzy tygodnie rejestruje swoją codzienność otrzymanymi w ramach warsztatów filmowych kompaktowymi aparatami. Nastoletnie żarty i marzenia przeplatają się z surowymi realiami życia w ośrodku.

Montaż: Krystyna Dobrzańska

Krystyna Dobrzańska jest urodzona w 1996 roku. Autorka filmów, kierowniczka produkcji. Absolwentka Akademii Sztuki w Szczecinie na kierunku Film Eksperymentalny oraz Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Szkole Filmowej im. K. Kieślowskiego w Katowicach. Studentka drugiego stopnia na kierunku Sztuki Społeczne w Instytucie Kultury Polskiej na UW. Jej film dokumentalny “Wszystko o wyjazdach za granicę” brał udział w konkursach na festiwalu “Młodzi i film” w Koszalinie oraz “Short Waves” w Poznaniu.

Polecane