Fukushima - wstęp wzbroniony

Film dokumentalny „Fukushima – wstęp wzbroniony” to zbiór rzetelnych informacji o przyczynach katastrofy atomowej z 2011 roku, jej przebiegu oraz następstwach. Wiedza, którą otrzyma widz, pochodzi z pierwotnych... czytaj więcej »

Film nie jest już dostępny.
Zapraszamy na inne seanse.
Reżyseria:

Jakub Baryga, Piotr Dziemdziela

Kraj:

Polska (2019)

Czas trwania:

62 min

Język:

Polski

Opis filmu "Fukushima - wstęp wzbroniony":

Film dokumentalny „Fukushima – wstęp wzbroniony” to zbiór rzetelnych informacji o przyczynach katastrofy atomowej z 2011 roku, jej przebiegu oraz następstwach. Wiedza, którą otrzyma widz, pochodzi z pierwotnych źródeł, od osób, które przeżyły katastrofę i doświadczyły jej skutków na własnej skórze. Od osób, których życie zostało trwale naznaczone przez awarię w Elektrowni Atomowej Fukushima Nr 1.

Montaż: Piotr Kostur

Jakub Baryga - Reżyser, scenarzysta i producent związany ze stacją TVN od 7 lat. Uczestniczył przy tworzeniu wielu programów dla stacji TVN Turbo i Discovery – od formatów felietonowych, po reality – a także spotów reklamowych. „Fukushima – wstęp wzbroniony” jest pierwszym filmem dokumentalnym w dorobku. W pracy koncentruje się na dostarczaniu rzetelnych informacji oraz interesującej wiedzy. Prywatnie miłośnik włoskiej motoryzacji i przyjaciel wszystkich zwierząt.

Piotr Dziemdziela - Z firmą TVN związany od 15 lat. Producent wielu programów i wydarzeń na anteny TVN, TVN Turbo oraz Discovery. Producent nadzorujący oraz Producent programów rozrywkowych, reality, relacji sportowych, filmów dokumentalnych, spotów promocyjnych oraz wydarzeń ,,na żywo”. Jest odpowiedzialny także za development i produkcję programów na zagraniczne rynki Discovery. Obecnie jest członkiem zespołu kreacji i produkcji, który odpowiada za relacje zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich na antenę TVN. ,,Fukushima – wstęp wzbroniony” to jego najważniejszy film dokumentalny w roli producenta i reżysera. W pracy koncentruje się na rzetelnym przedstawieniu faktów oraz dostarczeniu widzom programów jak najwyższej jakości. Prywatnie miłośnik świata motoryzacji.

Polecane