Kategoria Nie czas umierać

Pokazy dokumentów dedykowanych kwestiom zrównoważonego rozwoju powiązane są z naszym nowym projektem, w który zaangażowane są aż 3 uczelnie wyższe Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Opolski i Uniwersytet Wrocławski.

Pracujemy nad nowym przedmiotem, który przygotuje przyszłych absolwentów do lepszego rozumienia zagadnień związanych ze zrównoważonym rozwojem i zmianami klimatycznymi. Po to by w przyszłości, w swoim życiu zawodowym w instytucjach i firmach, w których będą pracować, mogli wprowadzać rozwiązania przyjazne środowisku.

Musicie wiedzieć, że projekt „Wprowadzenie edukacji z zakresu zrównoważonego rozwoju na wybranych uniwersytetach w Polsce” korzysta z dofinansowania o wartości 188 060,40 euro otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG na lata 2014- 2021

O EOG czytaj więcej na stronie https://eeagrants.org/

Projekt „Wprowadzenie edukacji z zakresu zrównoważonego rozwoju na wybranych uniwersytetach w Polsce” jest współfinansowany w ramach polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.